Середа, 23.06.2021, 20:05
Методичний кабінет Згурівського НВК
zgurivkanvk@gmail.com, nvkzgurivka@gmail.com 

Головна | Реєстрація | Вхід |Сайт НВК|Досягнення учнів|Музей|Географія материків|Цікава географія|Фотоальбоми| f | Вітаю Вас Гість |  
Меню сайту
Професійний ріст
Методика- практика
Педагогіка співпра
Атестація
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

АТЕСТАЦІЙНИЙ ЛИСТ

I. Загальні дані

Педагогічний працівник, що атестується,

Анатієнко Оксана Василівна

(прізвище, ім'я, по батькові)

Дата народження        12.12. 1988 року

(число, місяць, рік)

Посада, яку займає педагогічний працівник, стаж  роботи на займаній посаді на час атестації          учитель початкових класів, 3 роки

Загальний стаж педагогічної діяльності (роботи за спеціальністю) 3 роки

Освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень, найменування навчального закладу, рік його закінчення, спеціальність) магістр, вища, Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.Сковороди, 2010 рік, початкове навчання, викладач педагогіки у вищих навчальних закладах І –ІV рівнів акредитації

Науковий ступінь (вчене звання) _______________не має___________
Підвищення кваліфікації протягом останніх 5 років (з якої спеціальності, номер та дата видачі документа, що підтверджує підвищення кваліфікації)__  не підвищувала

Дата та результати проведення попередньої атестації _____не атестувалася_


Характеристика діяльності

педагогічного працівника у міжатестаційний період

                          Анатієнко Оксана Василівна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель початкової школи та образотворчого мистецтва основної школи, працює в Згурівському НВК «Гімназія – загальноосвіітня школа І ступеня» вчителем початкових класів з 2010 року. Анатієнко О.В. має кваліфікаційну категорію "спеціаліст". У поточному навчальному році педагогічне навантаження - 22 години на тиждень.

          Оксана Василівна обізнана з нормативними документами та методичними рекомендаціями з питань організації навчально-виховного процесу в початкових класах, вдало реалізує їх у практичній діяльності. Реалізує зміст початкової загальної освіти, що ґрунтується на загальнолюдських цінностях та принципах науковості, полікультурності, системності, інтегративності, єдності навчання і виховання на засадах гуманізму, демократії, громадянської свідомості.

Володіє сучасними педагогічними технологіями. Використовує в роботі елементи технологій особистісно орієнтованого навчання, формування критичного мислення, інтерактивного навчання. Має позитивні  результати впровадження нею форм інтерактивного навчання: уміння учнів самостійно здобувати знання, здатність до творчого виконання завдань, забезпечення комфортних умов розвитку, оптимальна реалізація природного потенціалу учнів. Оцінює діяльність учнів не тільки за кінцевим результатом, а й процесом його досягнення. Раціональна організація навчально-виховного процесу забезпечує умови успішного навчання і виховання молодших школярів, сприяє збереженню їхнього здоров»я.

Широко використовує можливості кабінету, продумує систему вправ та завдань, спрямованих на формування культури розумової діяльності учнів. Оптимально поєднує різні методи й прийоми навчання відповідно до рівня працездатності учнів. Успішно розв»язує проблеми формування мотивації навчальної діяльності школярів за сучасних умов. Забезпечує умови для всебічного розвитку творчої особистості з урахуванням індивідуальних здібностей та обдарувань.

Володіє арсеналом інтелектуальних, моральних і духовних засобів, що мають позитивний вплив на учнів. Особливого значення надає утвердженню гуманістичних цінностей: добра, справедливості, честі, гідності, совісті, обов'язку, відповідальності.

У 2013-2014 році її учні стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін: Петруша Д., математика, 1 місце; Зленко І., українська мова, 1 місце; Барсук А., Я і Україна, 1 місце.

Усвідомлює потребу в постійному самовдосконаленні своєї професійної діяльності, підвищенні рівня предметної підготовки, розширенні і поглибленні методичної та психологічної компетентності. Любов і повагу до дітей органічно поєднує з вимогливістю до них.

           Анатієнко О.В. вивчає передовий педагогічний досвід учителів, елементи його впроваджує в практику роботи. На засіданнях методичного об'єднання вчителів початкових класів бере активну участь у вирішенні питань мотивації навчальної діяльності, збереження здоров'я молодших школярів, формування загальнонавчальних умінь та навичок, організації гри у навчанні і вихованні дітей. Підсумки тижня педагогічної майстерності вчителів початкових класів підтвердили творче спрямування діяльності вчительки на всебічний розвиток юної особистості.

          Доброзичлива підтримка та допомога батьків сприяє особистісному підходу до кожної дитини, створенню атмосфери добра, взаєморозуміння та довіри.

          Ерудована і творча, толерантна і вимоглива, весела і життєлюбна. Учителька щира і добра, з відкритою душею легко вступає в контакт з людьми і розкривається у глибокій людській сутності.      

                               II. Результати атестації педагогічного працівника

Рішення атестаційної комісії: відповідає займаній посаді.

     (1) відповідає займаній посаді; 2) відповідає займаній посаді                        за умови виконання певних заходів; 3) не відповідає займаній посаді)

 

За результатами атестації: присвоїти кваліфікаційну категорію "спеціаліст другої категорії", порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти Згурівської РДА про нагородження Почесною Грамотою відділу освіти Згурівської РДА

                 («спеціаліст», «спеціаліст другої категорії» , «спеціаліст першої категорії», «спеціаліст вищої категорії»)                                  

порушити клопотання перед атестаційною комісією вищого рівня

 

              (про присвоєння     кваліфікаційної категорії  «спеціаліст вищої категорії»; про присвоєння педагогічного звання)

          
Результати голосування:   кількість голосів:  за  ___6 _, проти ____0__, утримались ___0____.    

 

Методоб'єднання
Виховна робота
Накази
Новини
Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © Згурівський НВК, 2014 р.
Створити безкоштовний сайт на uCoz