Неділя, 20.06.2021, 23:23
Методичний кабінет Згурівського НВК
zgurivkanvk@gmail.com, nvkzgurivka@gmail.com 

Головна | Реєстрація | Вхід |Сайт НВК|Досягнення учнів|Музей|Географія материків|Цікава географія|Фотоальбоми| f | Вітаю Вас Гість |  
Меню сайту
Професійний ріст
Методика- практика
Педагогіка співпра
Атестація
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

АТЕСТАЦІЙНИЙ ЛИСТ
 

I. Загальні дані

Педагогічний працівник, що атестується         Макаревич Олександр Андрійович

Дата народження                                     24.03.1957    

Посада, яку займає педагогічний працівник, стаж роботи на займаній посаді на час атестації       заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель географії, 13 р.

Загальний стаж  педагогічної  діяльності (роботи за спеціальністю)            33 р.

Освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень,  найменування навчального  закладу, рік його закінчення, спеціальність)                        вища, Київський ДПІ ім.Горького, 1979 р.,

учитель географії та біології

Науковий ступінь (вчене звання)            немає

Підвищення кваліфікації   протягом   останніх   5  років  (з  якої спеціальності,  номер та дата  видачі  документа,  що  підтверджує  підвищення кваліфікації)                                   дистанційні курси в Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів, 2014-2015 н.р., посвідчення АД № 1959, № 1210.76 від 03.04.2015 р.

Дата та результати попередньої атестації                          спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, 2010 р.                               

 

Характеристика діяльності      педагогічного      працівника

у міжатестаційний період

         Макаревич Олександр Андрійович працює заступником директора з навчально- виховної роботи Згурівської гімназії та Згурівського навчально- виховного комплексу "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня"  з 2002 року. Добре обізнаний з державними документами з питань освіти, навчання та виховання, вимогами щодо освітньої підготовки школярів. У роботі виявляє високий рівень професіоналізму, творчості. Досконало володіє ефективними формами і методами організації навчально-виховного процесу, впроваджує в роботу нові педагогічні технології. Перший запровадив сучасні інформаційні технології у навчально-виховний процес Згурівського НВК. Спостереження за роботою гімназійного методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу, матеріали його засідань підтверджують високу активність учителя у методичній роботі на рівні навчального закладу, плідну роботу на рівні району, області. Керував роботою районного творчого об’єднання вчителів географії.

       Уроки географії Макаревича О. А. спрямовані на формування життєво важливих компетенцій школярів: розвитку світогляду, активної участі в житті суспільства, оптимальне природокористування і збереження географічного середовища, орієнтація в складних світових соціально-економічних процесах, високий патріотизм. Характерним у роботі вчителя є велика питома вага якісно організованої самостійної роботи учнів з підручником, атласами, контурними картами, енциклопедіями, документальними матеріалами та іншими сучасними джерелами інформації.

       Макаревич О. А. ефективно добирає матеріал для забезпечення глибокого опанування навчального матеріалу з предмета. Він створив навчально-методичні комплекси з вивчення окремих тем, які включають використання підручника, карти, інформаційних комунікаційних засобів, тестових та різнорівневих завдань. Учителем також розроблено ряд мультимедійних уроків з предмета, створені два сайти з географії: «Цікава географія» http://gimnazia-geo.at.ua/ та «Географія материків і океанів» http://7klasgeo.at.ua/. У 2010-2015 н.р. Олександр Андрійович успішно пройшов дистанційні курси підвищення кваліфікації, видав посібники «Використання засобів інформаційно-комунікаційних технологій в управлінській діяльності заступника директора» та «Методичні рекомендації щодо створення сайтів та їх використання у процесі навчання географії».

Високий рівень знань учнів з географії засвідчують призові місця на районних та обласних олімпіадах з основ наук. У 2014-2015 н.р. учень Олександра Андрійовича - призер ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, у 2010-2015 н.р. –11 переможців ІІ етапу.

         Макаревич О.А. створив ряд сайтів для упорядкування і систематизації роботи заступника директора з НВР. На сайті навчального закладу http://gimnazia.klasna.com/  зібрані всі матеріали з життя Згурівського навчально- виховного комплексу "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня". Його аудиторія- педагогічний та учнівський колектив, колеги, батьки. Сайт http://znvkmetod.at.ua/ створений для поширення досвіду педагогів закладу, району, області, висвітлення методичної роботи Згурівського НВК. Цей сайт брав участь в обласному огляді методичних кабінетів закладів освіти. Сайт http://znvk.at.ua/ дозволяє проводити аналіз та моніторинг навчальної діяльності учнів, знайомити батьків з результатами навчання їхніх дітей.

       Олександр Андрійович є наставником для молодих учителів і носієм передового педагогічного досвіду для колег гімназії, району, області. Неодноразово досвідом своєї діяльності ділився на районних семінарах, готував завдання контрольних робіт з географії для обласного етапу конкурсу- захисту науково- дослідницьких робіт учнів- членів МАН України, був членом журі обласного етапу конкурсу- захисту науково- дослідницьких робіт учнів- членів МАН України з географії.

       Макаревич О. А. виробив власну своєрідну концепцію спілкування з колегами, дітьми. Його поважають за працелюбність, ділові якості, правдивість і добросовісність. Він користується заслуженим авторитетом серед учителів, учнів, батьків і громадськості.           

 

Керівник установи __________________________________________В.М.ЧУЖА

 

 

II. Результати атестації педагогічного працівника
 

Рішення атестаційної комісії: відповідає займаній посаді

За результатами атестації: порушити клопотання  перед  атестаційною комісією  вищого   рівня 

про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання вчитель- методист

Результати голосування: кількість голосів: за – 6 (шість),

проти – 0 (нуль), утримались – 0 (нуль).

Рекомендації атестаційної комісії  (зазначення  заходів  за  умови виконання яких працівник вважається таким,  що відповідає займаній посаді) __________________________________________________________

Голова атестаційної комісії                               _____________  Чужа В.М. 

(підпис)     (прізвище, ініціали)

 

 Члени комісії                                    

Методоб'єднання
Виховна робота
Накази
Новини
Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © Згурівський НВК, 2014 р.
Створити безкоштовний сайт на uCoz