Понеділок, 21.06.2021, 00:49
Методичний кабінет Згурівського НВК
zgurivkanvk@gmail.com, nvkzgurivka@gmail.com 

Головна | Реєстрація | Вхід |Сайт НВК|Досягнення учнів|Музей|Географія материків|Цікава географія|Фотоальбоми| f | Вітаю Вас Гість |  
Меню сайту
Професійний ріст
Методика- практика
Педагогіка співпра
Атестація
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

АТЕСТАЦІЙНИЙ ЛИСТ

I. Загальні дані

Педагогічний працівник, що атестується,

Мурдід Ольга Олександрівна

(прізвище, ім'я, по батькові)

Дата народження                                   25.11.1961 року

(число, місяць, рік)

Посада, яку займає педагогічний працівник, стаж  роботи на займаній посаді на час атестації          учитель української мови і літератури, світової літератури, 22 роки

Загальний стаж педагогічної діяльності (роботи за спеціальністю) 22 роки

Освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень, найменування навчального закладу, рік його закінчення, спеціальність) повна вища, спеціаліст, Київський державний педагогічний інститут ім. Горького, 1989 рік, вчитель української мови і літератури, звання вчителя середньої школи

Науковий ступінь (вчене звання) _______________немає___________
Підвищення кваліфікації протягом останніх 5 років (з якої спеціальності, номер та дата видачі документа, що підтверджує підвищення кваліфікації)_педагог-організатор, культорганізатор, класний керівник, координатор учнівського самоврядування, вихователь школи-інтернату; учитель української мови і літератури, світової літератури, посвідчення №404, 18.01.2013 року, видане КОПОПК

Дата та результати проведення попередньої атестації  15.04.2008 року. Відповідає займаній посаді. Підтвердити категорію «спеціаліст вищої категорії», нагородити Грамотою відділу освіти Згурівської РДА


Характеристика діяльності

педагогічного працівника у міжатестаційний період

                          Мурдід Ольга Олександрівна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель української мови та літератури. Працює в Згурівській гімназії вчителем української мови та літератури із 2007 року, учителем світової літератури із 2005 року. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 7 годин на тиждень.

            Обізнана з державними документами з питань освіти та виховання молодого покоління, глибоко володіє теорією і методикою викладання української мови і літератури, світової літератури.

На уроках і в позакласній роботі формує національно багату мовну особистість, яка володіє вміннями  й навичками вільно, комунікативно доцільно користуватися засобами рідної мови. Реалізує інтегративні функції навчальних предметів, здатність справляти різнобічний навчальний, розвивальний і виховний впливи на учнів, сприяє формуванню особистості, готової до активної, творчої діяльності у всіх сферах життя демократичного суспільства, сучасні форми, методи і технології навчання.

Ольга Олександрівна працює над реалізацією науково-методичної проблеми «Інноваційний підхід до процесу становлення особистості учня засобами технологій творчого мислення», захистила на курсах підвищення кваліфікації проект «Упровадження ігрових технологій на уроках української мови і літератури та світової літератури». Актуальність цього досвіду полягає в життєтворчій спрямованості вивчення навчальних дисциплін. Учителька успішно застосовує ігрові технології, технології кооперативного, колективно-групового навчання, ситуативного моделювання, технологію опрацювання дискусійних питань. Розвиває в учнів здатність бачити проблеми, виявляти суперечності, висувати гіпотези, оригінальні ідеї, аналізувати, інтегрувати, трансформувати та систематизувати інформацію, здійснювати пошук і дослідження.

Має багатий досвід використання інформаційно-комунікативних технологій, що сприяють реалізації дидактичних цілей відповідно до вимог Державного освітнього стандарту, загальнопедагогічних завдань, пов»язаних із формуванням особистості ХХІ століття. Методично доцільно використовує електронні підручники і посібники, літературні презентації, медіа-твори, віртуальні екскурсії. Це дає змогу адаптувати учня до умов сучасного життя, формувати здатність самостійно оволодівати знаннями, критично творчо мислити, формувати ключові компетенції. Реалізація інноваційного підходу до навчання учнів піднімає на якісно новий рівень педагогічний процес, підвищує рівень навчальних досягнень, забезпечує психолого-емоційну комфортність і подальшу соціальну адаптованість учнів, готовність реалізувати особисті якості в індивідуальній і колективній діяльності. Впроваджувався в практику роботи вчителів гімназії досвід роботи вчительки «Мультимедійні навчальні проекти».      

Головними ознаками уроків Ольги Олександрівни є сучасність, оптимальність, інтегральність, науковість, програмування взаємодії вчителя і учнів, якісна і кількісна оцінка результатів уроку. Велике зацікавлення старшокласників викликає застосування відносно нової в педагогічній практиці форми отримання інформації – активної лекції, яка створює умови для розвитку ініціативи, співтворчості.

У 2008-2009 н.р. учень 8 класу Олійник М. зайняв ІІІ місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. У 2012-2013 н.р. учениця 11 класу Олійник Юлія зайняла І місце в районному етапі та брала участь в обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, зайняла ІІ місце в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з української мови, ІІ місце в районному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Учителька дотримується педагогічної етики, поважає гідність дитини, щира і добра, з відкритою душею легко вступає в контакт з людьми і розкривається у глибокій людській сутності.

          Доброзичлива підтримка та допомога батьків сприяє особистісному підходу до кожної дитини, створенню атмосфери добра, взаєморозуміння та довіри.

 

                               II. Результати атестації педагогічного працівника

 

Рішення атестаційної комісії: Мурдід О.О. відповідає займаній посаді.

 

 За результатами атестації: порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти Згурівської РДА про підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та нагородження Почесною Грамотою Міністерства освіти і науки України.

Методоб'єднання
Виховна робота
Накази
Новини
Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © Згурівський НВК, 2014 р.
Створити безкоштовний сайт на uCoz