Понеділок, 21.06.2021, 01:07
Методичний кабінет Згурівського НВК
zgurivkanvk@gmail.com, nvkzgurivka@gmail.com 

Головна | Реєстрація | Вхід |Сайт НВК|Досягнення учнів|Музей|Географія материків|Цікава географія|Фотоальбоми| f | Вітаю Вас Гість |  
Меню сайту
Професійний ріст
Методика- практика
Педагогіка співпра
Атестація
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

АТЕСТАЦІЙНИЙ ЛИСТ
 

I. Загальні дані

Педагогічний працівник, що атестується         Остапенко Вікторія Миколаївна

Дата народження                                     12.04.1970    

Посада, яку займає педагогічний працівник, стаж роботи на займаній посаді на час атестації       учитель англійської  мови, 22 р.

Загальний стаж  педагогічної  діяльності (роботи за спеціальністю)            22 р.

Освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень,  найменування навчального  закладу, рік його закінчення, спеціальність)                        вища, Київський державний педагогічний інститут іноземних мов, 1992 р.,  учитель англійської, німецької мов

Науковий ступінь (вчене звання)            немає

Підвищення кваліфікації   протягом   останніх   5  років  (з  якої спеціальності,  номер та дата  видачі  документа,  що  підтверджує  підвищення кваліфікації)                                   курси в Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів, 2014-2015 н.р., посвідчення АГ № 4469 від 19.12.2014 р.

Дата та результати попередньої атестації                 спеціаліст вищої категорії

 

Характеристика діяльності      педагогічного      працівника

у міжатестаційний період

 

Остапенко Вікторія Миколаївна працює вчителем англійської мови Згурівської гімназії та Згурівському навчально- виховному комплексі "Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня" з 2002 року. Добре обізнана з державними документами, що регулюють навчально-виховний процес: програмними вимогами, вимогами Державного стандарту базової і повної середньої освіти, загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти, Концепцією навчання іноземних мов, Концепцією навчання другої іноземної мови в загальноосвітніх навчальних закладах. Учителька має високий методичний рівень викладання предмета, впроваджує в систему роботи сучасні педагогічні технології, моделює урок відповідно до сучасних вимог. Вивчення всіх видів мовленнєвої діяльності відбувається інтегровано - англомовна діяльність поєднується з різними видами практичної: руховою, ігровою, трудовою, образотворчою.

Головну мету навчання іноземної мови Остапенко В. М. вбачає в розвитку в дітей комунікативних і соціокультурних навичок для їх застосування в різноманітних сферах діяльності. Для цього вона досконало продумує кожен етап  уроку, конкретизує і мотивує навчальну діяльність учнів. Широко запроваджує в роботу інтерактивні технології, використання комп’ютера, аудіо та відеотехніки. Пріоритет надає використанню сучасних інформаційних технологій, що значно активізує розумову і пізнавальну діяльність учнів.

Остапенко В. М. постійно підвищує свій фаховий рівень. Керує районним методичним об’єднанням учителів іноземних мов, ділиться досвідом з колегами. Розробки її уроків розміщені на сайті http://bestlessons.at.ua/ (“Winter Sports”, “Weather. Mountains”, “Round the World”, “Everest. Famoust modern mountainieers”). Цікавиться новими методичними розробками своїх колег та вчителів зарубіжжя, співпрацює з видавництвами, акредитованими в Україні. Постійний учасник Всеукраїнського семінару для вчителів англійської мови Cambridge English.

Кабінет іноземних мов пройшов атестацію, достатньо забезпечений навчально- методичними, наочними посібниками, роздатковим матеріалом, технічними засобами навчання. Понад 10 років Остапенко В. М. використовує в роботі навчально- методичний комплекс для поглибленого вивчення англійської мови Macmillan.

Велику увагу в своїй роботі приділяє пошуку та розвитку творчо обдарованих дітей. Вона розробила власну програму індивідуальної роботи з дітьми, яка сприяє формуванню здатності комунікативної компетентності школярів, їх самовдосконаленню й самоосвіті. Результати такої роботи позитивні: учні Вікторії Миколаївни постійно стають переможцями районних олімпіад з англійської мови: за 2011-2015 н.р. – 18 учнів – переможців. Значну роль учителька відводить позакласній роботі з предмета. Діти із захопленням готують тижні англійської мови, дні самоврядування. Учні постійно беруть участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч». Випускники Згурівського НВК успішно складають тести ЗНО, показуючи найкращі результати в районі та області.

Учні та колеги цінують в  Остапенко В. М. її надзвичайну працелюбність, культуру, скромність. Для батьків учнів вона доброзичливий порадник і мудрий наставник. Як один з кращих класних керівників району була нагороджена Грамотою Згурівської районної державної адміністрації.

 

Керівник установи __________________________________В.М.ЧУЖА

 

 

 

II. Результати атестації педагогічного працівника

 

 Рішення атестаційної комісії: відповідає займаній посаді

За результатами атестації: порушити клопотання  перед  атестаційною комісією  вищого   рівня 

про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічниого звання старший учитель

Результати голосування: кількість голосів: за – 6 (шість),

проти – 0 (нуль), утримались – 0 (нуль).

Рекомендації атестаційної комісії  (зазначення  заходів  за  умови виконання яких працівник вважається таким,  що відповідає займаній посаді) __________________________________________________________

Голова атестаційної комісії                               _____________  Чужа В.М. 

(підпис)     (прізвище, ініціали)

 Члени комісії     

Методоб'єднання
Виховна робота
Накази
Новини
Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © Згурівський НВК, 2014 р.
Створити безкоштовний сайт на uCoz