Неділя, 20.06.2021, 23:51
Методичний кабінет Згурівського НВК
zgurivkanvk@gmail.com, nvkzgurivka@gmail.com 

Головна | Реєстрація | Вхід |Сайт НВК|Досягнення учнів|Музей|Географія материків|Цікава географія|Фотоальбоми| f | Вітаю Вас Гість |  
Меню сайту
Професійний ріст
Методика- практика
Педагогіка співпра
Атестація
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

АТЕСТАЦІЙНИЙ ЛИСТ
 

I. Загальні дані
 

Педагогічний працівник, що атестується  

Сухенко Володимир Вікторович

Дата народження                                          

09.12.1970 р.

Посада, яку займає педагогічний працівник, стаж роботи на займаній посаді на час атестації

учитель історії, правознавства, економіки,

курсів за вибором та факультативів з освітньої галузі «Суспільствознавство»,  

22 років

Загальний стаж  педагогічної  діяльності (роботи за спеціальністю)

22 р.

Освіта (освітньо-кваліфікаційний рівень,  найменування навчального  закладу, рік його закінчення, спеціальність)

вища, закінчив КДПУ ім. Драгоманова, 1994 р.,

учитель історії, методист виховної роботи, менеджер освіти

Науковий ступінь (вчене звання)                                                        немає
Підвищення кваліфікації   протягом   останніх   5  років  (з  якої спеціальності,  номер та дата  видачі  документа,  що  підтверджує  підвищення кваліфікації)

курси в Київському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних кадрів, 2013 р., посвідчення № 1963

Дата та результати проведення попередньої атестації

2013 р., відповідає займаній посаді,

спеціаліст вищої категорії, старший учитель

 

Характеристика діяльності      педагогічного      працівника    

у міжатестаційний період 
 

Сухенко Володимир Вікторович добре обізнаний з державними документами з питань освіти та виховання, глибоко володіє теоретичним матеріалом і методикою його викладання. За час роботи в гімназії та Згурівському НВК зарекомендував себе працелюбним,  цілеспрямованим, відповідальним фахівцем, який уміє навчити учнів, зацікавити їх своїм предметом.

Відповідно до Державного стандарту базової і повної середньої освіти формує відповідальне ставлення молоді до долі української нації, готує її до свідомої суспільно-корисної діяльності. При плануванні навчального процесу Володимир Вікторович визначає  оптимальну послідовність розгляду окремих тем вітчизняної і всесвітньої історії, доречно доповнює регіональним матеріалом. Розбудовує навчально-виховний процес з урахуванням даних постійної діагностики рівня розвитку та навчальних досягнень учнів, стимулювання, мотивування їх пізнавальної діяльності, забезпечення високого рівня їх активності й самостійності. У своїй роботі вчитель широко використовує можливості сучасної комп’ютерної техніки. Він зібрав велику медіатеку програмних педагогічних засобів навчання, навчально- методичних матеріалів. При навчанні історії, правознавства, економіки постійно використовує інформаційно- комунікаційні технології. Форми і методи навчання історії, зміст історичної освіти узгоджує з віковими особливостями учнів. Значну увагу приділяє підготовці та захисту учнями проектів, творчих робіт.

Організовуючи роботу на уроках, Сухенко В.В.  віддає перевагу розвивальним прийомам, використовує активні методи навчання. У побудові уроків, виборі структурних форм свв  керується методичною доцільністю та конкретними умовами навчання, коригує навчальний процес згідно з визначеними тенденціями. Володимир Вікторович за роки роботи зібрав багатий роздатковий методичний матеріал до кожної з тем, які вивчаються, використовує найновішу, найактуальнішу наукову інформацію. Значну увагу вчитель приділяє позашкільним формам роботи: кожен рік веде факультативи, курси за вибором.

Володимир Вікторович має чітку систему роботи з обдарованими учнями, має високу результативність роботи. Учні займають призові місця на районних олімпіадах та високі місця на обласних олімпіадах, конкурсах. У 2013-2015 роках 14 учнів ставали призерами та переможцями районних олімпіад та конкурсів з історії, правознавства, економіки, 2 учнів стали переможцями обласних етапів учнівських олімпіад з економіки. На обласному етапі конкурсу- захисту науково- дослідницьких робіт учнів- членів Малої академії наук України Сухенко Ольга  зайняла 3 місце (відділення історії, секція історії України). Учитель постійно займається дослідницькою діяльністю і творчим узагальненням своєї праці. Друкується в фахових журналах. У інформаційно- методичному збірнику управління освіти і науки (комітету з професійної освіти) «Вчить добре той, хто вчить цікаво» надрукована стаття Володимира Вікторовича «Розвиток інтересу учнів до вивчення історії». Методичні розробки Сухенка В.В. публікуються на сайті Комунального вищого навчального закладу "Академія непервної освіти" http://bestlessons.at.ua/ «Мій  кращий урок» (всесвітня історія, 10 клас).

  Розумно вимогливий і доброзичливий учитель до учнів, на високому рівні володіє педагогічною етикою і педагогічним тактом. Користується авторитетом серед колег, учнів, батьків, громадськості.

 

Директор Згурівського НВК                            В.М.Чужа

 

 

 

 

II. Результати атестації педагогічного працівника
 

Рішення атестаційної комісії: відповідає займаній посаді

За результатами атестації: порушити клопотання  перед  атестаційною комісією  вищого   рівня 

про відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання вчитель- методист

Результати голосування: кількість голосів: за – 5 (п’ять),

проти – 0 (нуль), утримались – 0 (нуль).

Рекомендації атестаційної комісії  (зазначення  заходів  за  умови виконання яких працівник вважається таким,  що відповідає займаній посаді) __________________________________________________________

Голова атестаційної комісії                               _____________  Чужа В.М. 

(підпис)     (прізвище, ініціали)

 

Члени комісії

Методоб'єднання
Виховна робота
Накази
Новини
Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © Згурівський НВК, 2014 р.
Створити безкоштовний сайт на uCoz