Неділя, 20.06.2021, 23:43
Методичний кабінет Згурівського НВК
zgurivkanvk@gmail.com, nvkzgurivka@gmail.com 

Головна | Реєстрація | Вхід |Сайт НВК|Досягнення учнів|Музей|Географія материків|Цікава географія|Фотоальбоми| f | Вітаю Вас Гість |  
Меню сайту
Професійний ріст
Методика- практика
Педагогіка співпра
Атестація
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

«…Гей, згурівчанин, зіллємо разом

Клекоти наших гарячих сердець!...»

Олег Зозуля

Ми – юний цвіт нової України, у наші очі дивиться народ!

Україна має давні традиції державотворення, вона пройшла непростий шлях до здобуття своєї незалежності. Її історія та велич творилися віками людьми, чиї імена викарбувані в серці кожного українця.  Варто згадати не одне покоління борців за визволення, за відновлення української державності. Завдяки їх відважності та відданості ми отримали у спадок вільне та незалежне сьогодення. Ми не маємо права знехтувати цим подарунком. Ми ще раз наголошуємо: «Україна – єдина країна!».

У Згурівському НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня» 30 вересня відбулася зустріч із Олегом Михайловичем Зозулею – сином нині покійного Почесного громадянина Згурівки, ветерана війни і праці Михайла Павловича Зозулі,  полковником у відставці, колишнім працівником Міністерства оборони, учасником бойових дій в Афганістані, батьком учасника АТО, старшини військової служби за контрактом Андрія Зозулі. Із високим духом патріотизму зустріч розпочали Висовень В.О. – заступник директора з навчально-виховної роботи та учні 6 класу. Вони закликали присутніх до того, щоб звершення всіх поколінь українців, які пройшли нелегкий шлях до свободи, наснажували прийдешні покоління на добрі справи в ім»я зміцнення української держави, на створення щасливого і заможного життя.

Учитель історії  та правознавства Сухенко Володимир Вікторович, людина з високими громадянськими якостями,  перегортав сторінки історії нашого нездоланного народу у боротьбі за незалежність. І ніхто з нас не міг навіть подумати, що наш північний «сусід», який називав себе «старшим братом», роками створював план поневолення нашої Батьківщини. І зараз цей план пішов у дію. Російські диверсанти і терористи проявляють агресію проти України, сіють на нашій згорьованій землі смерть і залишають страшні наслідки для живих. Але їхнім планам ніколи не здійснитися!

Уся Україна живе сьогодні подіями на Сході нашої держави, молиться за Перемогу, активно допомагає воїнам. Ми гордимося тим, що наші земляки теж мужньо обороняють кожен клаптик української землі. У своїй розповіді Володимир Вікторович із великою повагою і вдячністю згадав В.В.Драя, М.В.Бичика, А.О.Зозулю та інших.

Потім до слова запросили високоповажного гостя – Олега Михайловича Зозулю. Із перших хвилин виступу захопила нас розповідь про сильних і мужніх, мудрих  і високоінтелігентних членів родини нашого гостя. Три покоління – дзеркало історії нашого селища і нашого народу. Із прихованим хвилюванням і надзвичайною скромністю розповідав Олег Михайлович про своїх дітей – гідних продовжувачів роду. А Олегу Михайловичу є чим гордитися – його син Андрій, старшина військової служби за контрактом, розвідник, в зоні АТО на посаді начальника станції радіоелектронної боротьби здійснив 12 бойових виїздів. І наша ненька – Україна горда від того, що зуміла виховати людей, здатних об»єднатися, здобути волю, вибороти справедливість.

 Із вдячністю Олег Михайлович згадує всіх, хто допоміг синові із сучасним обмундируванням. Зараз Андрій перебуває в резерві. Ми йому щиро бажаємо швидко відновити сили.

Особливої уваги заслуговує високопатріотична поетична творчість Олега Михайловича. Вірші він декламував просто і невимушено, тому що усі рядки написані самим серцем воїна – визволителя. Тож бережімо пам»ять про людей, які збагачували і збагачують нашу духовність і мораль. Будьмо їхніми послідовниками!

Пісню «Марш Згурівської сотні», яку написав і виконав Олег Зозуля,  підхопили всі присутні. І знову голос із серця: «Слава Україні! Героям слава!»

Щиро дякуємо за таку важливу для нас зустріч учителю історії та правознавства, класному керівнику Сухенку Володимиру Вікторовичу.

Мандрика Марина, учениця 8 класу

Згурівського НВК «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня»

Допис в районну газету "Панорама" 

Методоб'єднання
Виховна робота
Накази
Новини
Вхід на сайт
Пошук
Copyright MyCorp © Згурівський НВК, 2014 р.
Створити безкоштовний сайт на uCoz